O nas

Jesteśmy ludźmi, którzy swoją zawodową misję odnaleźli w pomocy w redukcji zobowiązań Polaków. Tworzymy kancelarię antywindykacyjną, gdzie kreatywnie i na bieżąco pracujemy z prawem, szukając sposobów na poprawę sytuacji finansowej naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych kredytobiorców i osób zadłużonych, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej pomocy. Uparcie walczymy z niesprawiedliwością instytucji finansowych, które wykorzystują niewiedzę ludzi. Pozwalamy odzyskać naszym Klientom kontrolę nad finansami poprzez uwalnianie od zawyżonych odsetek, ukrytych kosztów i powiększających się długów.
O NAS

Nasza misja i wizja

Bronimy ludzi przy użyciu mocy prawa. Robimy to dla wszystkich tych, którzy mają odwagę stawić czoła zadłużeniom. Jesteśmy tarczą w walce z długami oraz towarzyszem ciężkiej codzienności. Budujemy markę, która dzięki wywieraniu pozytywnego wpływu na społeczeństwo, będzie rozpoznawalna w całej Polsce. Regularnie wzmacniamy naszą kadrę tworząc stabilne i rozwojowe miejsce pracy. Chcemy dotrzeć do każdej osoby z zadłużeniami, by szerzyć radość i poczucie spokoju.
SUKCESY

Zobacz przykłady naszych wygranych spraw

Od wielu lat służymy Polakom, pomagając im radzić sobie z ciężarem wysokich rat i zadłużenia. Dzięki partnerstwu z czołowymi prawnikami w tej branży, zapewniamy Ci, że Twoje kwestie finansowe trafią w najbardziej kompetentne ręce. Nasze osiągnięcia to dowód naszej skuteczności - umorzyliśmy ponad 10 mln złotych długu, zdobyliśmy setki pozytywnych orzeczeń sądowych i zyskaliśmy tysiące usatysfakcjonowanych Klientów. Zobacz przykładowe wyroki naszych Klientów i sprawdź, jak może wyglądać Twoja wygrana!

SKOS Stefczyka

Wartość umorzonego długu WPS: 18 142 zł

Centrum Rozwiązań Kredytowych

Wartość umorzonego długu WPS: 14 316 zł

Alior Bank S.A.

Wartość umorzonego długu WPS: 33 794 zł

Alior Bank S.A.

Wartość umorzonego długu WPS: 27 527 zł

ZESPÓŁ

Poznaj nasz zespół

Specjaliści ds. wierzytelności

Specjaliści ds. wierzytelności to Twoi przewodnicy na początku drogi do finansowej stabilności. Ich zadaniem jest zrozumieć Twoją sytuację, przedstawić możliwe opcje prawne oraz wesprzeć Cię podczas rozpoczynania procesu redukcji zobowiązań.

Traktują każdego indywidualnie, dostosowując rozwiązania do konkretnych potrzeb. Przeprowadzają dziennie około 80-90 darmowych konsultacji, podczas których edukują w zakresie zarządzania zobowiązaniami i pomagają wypracować najbardziej optymalne dla nich strategie.

Specjaliści ds. obsługi Klienta

Nasi specjaliści ds. obsługi klienta są Twoim kluczowym punktem kontaktu w trakcie procesu redukcji zobowiązań. Pełnią rolę łącznika między Tobą a zespołem prawników, reprezentując Twoje interesy i przekazując ważne informacje.

Zrozumienie Twojej sytuacji i potrzeb jest dla nich priorytetem. Przekazują informacje i instrukcje prawnikom, starając się, aby cały proces był jak najmniej obciążający dla Ciebie. Przez cały czas śledzą postępy Twojej sprawy, zapewniając, że jesteś na bieżąco. Każdego miesiąca obsługują ok. 43 000 maili oraz prawie 3 000 telefonów, by zapewnić spokój umysłu naszym Klientom.

Specjaliści ds. administracji

Specjaliści ds. administracji to nieocenione wsparcie w procesie redukcji zobowiązań: od zarządzania dokumentacją po sprawy księgowe. Dokładnie monitorują każdy etap procesu, aby zapewnić, że wszystkie dokumenty są prawidłowo obsługiwane i przechowywane, a każda transakcja precyzyjnie zaksięgowana.

Ponadto, nasz zespół administracyjny jest zawsze gotowy, aby zapewnić najwyższy standard obsługi dla Klientów odwiedzających nasze biuro. Ich starania sprawiają, że każda wizyta w naszej Kancelarii jest przyjemnym doświadczeniem.

Specjaliści ds. marketingu

Zespół specjalistów ds. marketingu nieustannie dąży do zwiększenia świadomości o prawnych możliwościach redukcji zobowiązań. Działają aktywnie, aby informować i edukować więcej osób, zapobiegając tym samym popadaniu przez nie w pętlę kredytową.

Są także odpowiedzialni za media społecznościowe, gdzie dbają o efektywną komunikację oraz pozytywne relacje ze społecznością KPD. Szukają nowych rozwiązań, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby potencjalnych Klientów oraz zapewnią łatwiejszy dostęp do wiedzy o możliwościach redukcji zobowiązań.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Sprawdź, do jakich działów prowadzimy aktualnie rekrutację!

Mateusz Jakubowski
Dyrektor Operacyjny
Przemysław Jakubowski
Dyrektor Finansowy
Dawid Lewandowicz
Dyrektor Operacyjny

Co Klienci sądzą o pracy naszego Zespołu? Sprawdź Co o nas mówią!

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

    Zapisz się do Newslettera

    i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
    Zgoda*