Wygeneruj swoją umowę oddłużeniową

Czy wiesz, że oddłużanie w naszej kancelarii może być przeprowadzone w 100% zdalnie?  Ten formularz jest dla Ciebie jeśli:
• Masz zadłużenie w bankach i/lub parabankach
• Dług jest wyższy niż 7 000 zł
• Twoje miesięczne opłaty wynoszą więcej niż 700 zł
• Nie masz komornika
1
Jeśli spełniasz te warunki wypełniasz formularz.
2
Czekasz max. 24 godziny. Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny plan i umowę oddłużeniową.
3
Kontaktujemy się z Tobą, by przekazać gotowy plan i omówić Twoją umowę oddłużeniową.
Masz zobowiązania w:
KORZYŚCI

Dlaczego warto podpisać umowę oddłużeniową?

Błędy w umowach pożyczkowych i kredytowych.
Banki, a szczególnie firmy pozabankowe, w umowach kredytowych wykorzystują klauzule abuzywne, czyli wadliwe zapisy.

To właśnie przez takie zapisy płacisz o wiele więcej niż pożyczyła/eś, Twoje długi są sprzedawane, a także ponosisz wiele innych konsekwencji, o których nie poinformowano Cię na początku.

Od lat specjalizujemy się w podważaniu takich umów. Z sukcesem pomogliśmy tysiącom Polaków, obniżając ich długi na łączną kwotę ponad 10 000 00 zł!
WSPÓŁPRACA

Trzy proste kroki do oddłużenia.

Wypełnij ankietę

Dzięki ankiecie będziemy mogli dobrać plan oddłużania dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że należy wypełnić ją dokładnie - od tego zależy sukces naszej współpracy. Potrzebujesz wsparcia? Śmiało, zaznacz to w ankiecie!

Analizujemy Twoje dane

Najpierw sprawdzamy, jaki plan oddłużania będzie dla Ciebie najlepszy. Na tej podstawie tworzymy umowę i przygotowujemy pozostałe dokumenty. Zabezpieczamy je specjalnym hasłem i wysyłamy na Twojego maila.

Zaczynamy współpracę

Zapoznaj się z umową. To jak? Pozbywamy się długów? Świetnie! Wydrukuj dokumenty i podpisz, następnie wyślij je pocztą na adres naszej kancelarii:
ul. Kmieca 3, 61-654 Poznań
Od teraz komornik Ci nie grozi.
OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska
ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Dziękujemy za skorzystanie z Generatora umów oddłużeniowych!

Daj nam maksymalnie 24 godziny na przygotowanie dla Ciebie planu i czekaj na kontakt od Twojego specjalisty, który omówi z Tobą umowę oddłużeniową.

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

    Zapisz się do Newslettera

    i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
    Zgoda*