Otrzymaj darmową poradę

Bezpłatna konsultacja

Jeśli Twoja sytuacja finansowa jest ciężka lub widzisz jej pogorszenie, a zadłużenia w firmach pozabankowych i bankach wynoszą powyżej 7000 zł, możesz skorzystać z całkowicie darmowej porady jednego z naszych Specjalistów. Nasza bezpłatna konsultacja pomaga znaleźć rozwiązanie problemów, dzięki analizie sytuacji i poradom od Specjalisty.
Podczas konsultacji dostaniesz:
darmowe odpowiedzi na nurtujące pytania
do 60 minut rozmowy ze Specjalistą z Kancelarii Pomocy Dłużnikom
wstępną analizę sytuacji finansowej
propozycję rozwiązania problemów

Wypełnij formularz by umówić się na
bezpłatną konsultację.

Zgoda*
Masz zobowiązania w:

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Przed bezpłatną konsultacją otrzymasz mail i SMS od swojego Specjalisty. Oczekuj na telefon w wybranych przez Ciebie godzinach. Nasza rozmowa potrwa od 15 do 30 minut. Omówimy Twoją sytuację kredytową, zaproponujemy rozwiązania Twoich problemów i stworzymy indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać!

Kto przeprowadzi bezpłatną konsultację?

Bezpłatną konsultację przeprowadza jeden z naszych Specjalistów ds. Wierzytelności, który zadba o to, by rozmowa o Twoich zmartwieniach była komfortowa, zrozumiała i wartościowa. Dajemy Ci gwarancję, że nasz ekspert posiada szeroką wiedzę z zakresu redukcji zobowiązań oraz odpowiednie kompetencje z zakresu prawa kredytowego

i pożyczkowego. Masz dużo pytań? A może sam nie wiesz o co zapytać? Nie martw się, będziemy Cię wspierać już od samego początku!

Co się dzieje po bezpłatnej konsultacji?

Podczas rozmowy Twój Specjalista stworzy dla Ciebie indywidualny plan oddłużania, zaproponuje Ci możliwe rozwiązania i przedstawi harmonogram ich realizacji.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, otrzymasz niezbędne dokumenty, które wystarczy podpisać i odesłać na nasz adres.

Jeśli zaproponowane przez nas rozwiązania Cię nie zainteresują, nic się nie stanie. Mamy nadzieję, że wskazówki otrzymane podczas rozmowy okażą się przydatne!

Chcesz się przekonać, jak to wygląda w praktyce?

Po prostu wypełnij formularz i porozmawiajmy.
Zgoda*
ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

    Zapisz się do Newslettera

    i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
    Zgoda*