Upadłość konsumencka

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to druga szansa dla osób niewypłacalnych. Kompleksowo reprezentujemy naszych Klientów podczas postępowania sądowego, by osiągnąć jak najbardziej korzystny efekt.
USŁUGI

Kiedy możesz ogłosić upadłość konsumencką?

Posiadasz min. 40 000 zł długów
i jesteś niewypłacalny
Nie jesteś w stanie spłacić zadłużenia, które przerosło Twoje możliwości? Masz prawo ogłosić upadłość konsumencką i umorzyć zobowiązania.
Masz komornika, którego
nie możesz spłacić.
By ogłosić upadłość konsumencką niezbędny jest wyrok egzekucji komorniczej. Jeśli posiadasz takie zadłużenia, upadłość konsumencka może być dobrym rozwiązaniem.
Zadłużenie przekracza Twoje możliwości finansowe
Jeśli spłata Twojego zadłużenia do końca życia wydaje się niemożliwa, ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest wskazanym działaniem. Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc.

Nie masz pewności czy możesz ogłosić upadłość konsumencką?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją strukturę zadłużenia i opracuje plan postępowania upadłościowego.

KORZYŚCI

Dlaczego warto ogłosić upadłość konsumencką?

Przed przeprowadzeniem upadłości konsumenckiej Twoja sytuacja jest bardzo trudna. Masz wysokie zadłużenia, przykre doświadczenia z windykacją i nie wiesz, jak poradzić sobie z komornikiem. Jesteś w sytuacji podbramkowej.
Co zmienia ogłoszenie upadłości konsumenckiej?
 • walczymy o zmniejszenie Twoich koszów
 • to my pilnujemy Twoich płatności
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Procedura upadłości konsumenckiej daje osobom zadłużonym szansę na nowy początek i uregulowanie swoich długów w sposób dostosowany do ich aktualnej sytuacji finansowej. Jest to istotne narzędzie prawne, które pomaga chronić interesy konsumentów i umożliwia im wyjście z trudnej sytuacji zadłużenia.

W Polsce, przepisy dotyczące upadłości konsumenckiej są zawarte w ustawie z dnia 28 lutego 2003 r. o postępowaniu upadłościowym i naprawczym. Zgodnie z tymi przepisami, osoba fizyczna może wystąpić do sądu z wnioskiem o ogłoszenie jej upadłości konsumenckiej. W przypadku przyjęcia wniosku, sąd wydaje postanowienie o ogłoszeniu upadłości i powołuje syndyka, który zarządza majątkiem dłużnika i prowadzi postępowanie upadłościowe.

Ważnym aspektem upadłości konsumenckiej jest tzw. dobra wiara dłużnika. Oznacza to, że osoba, która występuje o upadłość, musi udowodnić, że znalazła się w trudnej sytuacji finansowej nie z własnej winy. Ponadto, musi zachowywać współpracę z syndykiem i uczciwie realizować plan spłaty.

Dobra wiara oznacza stan psychiczny osoby (określonego podmiotu prawnego) wyrażający się w błędnym, ale usprawiedliwionym jej przekonaniu.


Dowiedz się w jaki sposób możesz ogłosić upadłość konsumencką. Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Postępowanie w sprawie ogłoszenia upadłości

Przygotowanie wniosku o upadłość. Tworzymy odpowiednią linię obrony aby zagwarantować upadłość.

Właściwe postępowanie upadłościowe

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Finalizujemy proces otrzymania upadłości konsumenckiej.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Cena przeprowadzenia upadłości konsumenckiej w naszej kancelarii jest dostosowana do sytuacji Klienta. Jako pionierzy na rynku wprowadziliśmy płatność ratalną. Od wielu lat współpracujemy z osobami, które zmagają się z wysokimi długami i jesteśmy świadomi ich potrzeb, również tych dotyczących wysokości i sposobu opłat.

Długość przeprowadzenia upadłości konsumenckiej zależna jest od kilku czynników. Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Średnio, sprawy trwają u nas od 18 do 24 miesięcy, jednak zdarza się, że mogą trwać mniej, np. kilka miesięcy lub więcej, np. kilka lat. Przez cały ten czas, nasi Klienci mają możliwość nieograniczonych konsultacji i są pod opieką prawną w kwestii swoich zobowiązań.

Każda z usług naszej kancelarii, w tym upadłość konsumencka to proces oparty na przepisach prawa, który prowadzony jest przez jednych z najbardziej doświadczonych prawników w branży. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i uparcie szukamy najlepszych rozwiązań. Niemniej jednak, warto pamiętać, że ostateczny wynik współpracy zależy od wielu czynników. Naszym celem jest jednak osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków dla naszych klientów.

Nasza Kancelaria traktuje kwestię prywatności naszych klientów z najwyższą starannością. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie współpracy i nie udostępniamy żadnych informacji o naszych klientach bez ich wyraźnej zgody. Ponadto, oferujemy możliwość obsługi 100% zdalnie, co pozwala na utrzymanie Twojej prywatności i unikanie niepotrzebnego zainteresowania ze strony rodziny czy znajomych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*