Oddłużanie

Proces oddłużania to wsparcie dla osób zadłużonych w firmach pozabankowych i bankach. Pomagamy kompleksowo zmniejszyć lub anulować cały dług, umożliwiając wyjście ze spirali zadłużenia.
USŁUGI

Kiedy możesz zastosować proces oddłużania?

Masz zadłużenie w parabankach i bankach
Jeśli posiadasz kredyt w parabanku, banku lub firmie windykacyjnej masz prawo skorzystać z redukcji zadłużenia. Zgłoś się do nas, a przeanalizujemy Twoją sytuację.
Posiadasz zadłużenia powyżej
7 000 zł
Twoje zadłużenie w banku lub firmie pozabankowej wynosi ponad 7 000 zł? Miesięczne koszty zadłużeń osiągają ponad 450 zł? Sprawdź ile możesz zyskać, dzięki kompleksowemu procesowi oddłużania.
Nie masz jeszcze komornika na wszystkich zadłużeniach
Windykacja Twojego zadłużenia trwa, a Ty nie masz jeszcze wyroku sądu i przyznanego komornika? Wykorzystaj czas, zredukuj swoje zadłużenie i uniknij egzekucji komorniczej.

Nie masz pewności czy możesz skorzystać z procesu oddłużania?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją sytuację zadłużeniową i stworzy Twój własny plan oddłużania.

KORZYŚCI

Dlaczego warto rozpocząć oddłużanie?

Przed rozpoczęciem procesu oddłużania, osoba zadłużona często musi zmagać się z negatywnymi konsekwencjami posiadania zadłużeń, najczęściej jest to stres, brak kontroli finansowej, męcząca windykacja, niezrozumiałość pism sądowych.
Co zmienia się w życiu osoby z długami po rozpoczęciu oddłużania?
 • przejmujemy ciężar Twoich długów
 • reprezentujemy Cię na każdym etapie przedsądowym
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • chronimy Twój majątek
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Obciążenia finansowe i bieżące pożyczki można redukować za pomocą różnorodnych mechanizmów prawnych, które są dobierane indywidualnie, zależnie od charakteru i specyfiki długów. W wielu sytuacjach, fundamentem do zmniejszenia wydatków są klauzule abuzywne, które mogą być zawarte w umowach pożyczkowych i kredytowych.

Klauzule abuzywne to warunki umowne, które są niesprawiedliwe dla konsumenta i łamią jego prawa. Mówiąc prościej, są to nadzwyczaj niekorzystne zapisy w kontrakcie, które mogą sprawić, że pożyczka, kredyt lub rata mogą skoczyć nawet kilka razy.

W Polsce przepisem prawnym dotyczącym klauzul abuzywnych jest art. 385(1) kodeksu cywilnego oraz art. 24 i 25 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

Art. 24. UOiK
Przez praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów rozumie się godzące w nie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami zachowanie przedsiębiorcy, w szczególności:
1) Naruszanie obowiązku udzielania konsumentom rzetelnej, prawdziwej i pełnej informacji;
2) nieuczciwe praktyki rynkowe lub czyny nieuczciwej konkurencji;
3) proponowanie konsumentom nabycia usług finansowych, które nie odpowiadają potrzebom tych konsumentów ustalonym z uwzględnieniem dostępnych przedsiębiorcy informacji w zakresie cech tych konsumentów lub proponowanie nabycia tych usług w sposób nieadekwatny do ich charakteru.
Chcesz wiedzieć czy w Twojej umowie pożyczkowej lub kredytowej znajdują się niedozwolone napisy? Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Etap przedsądowy

Przygotowujemy się do etapu sądowego. W zależności od usługi, kontaktujemy się z wierzycielami, składamy oświadczenia i pozwy.

Etap sądowy

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Zmniejszenie zobowiązań

Doprowadzamy do możliwie najkorzystniejszego dla Ciebie redukcji zobowiązań - poprzez umorzenie długów lub zmniejszenia rat.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*