Oddłużanie

Proces oddłużania to wsparcie dla osób zadłużonych w firmach pozabankowych i bankach. Pomagamy kompleksowo zmniejszyć lub anulować cały dług, umożliwiając wyjście ze spirali zadłużenia.
USŁUGI

Kiedy możesz zastosować proces oddłużania?

Masz zadłużenie w parabankach i bankach
Jeśli posiadasz kredyt w parabanku, banku lub firmie windykacyjnej masz prawo skorzystać z redukcji zadłużenia. Zgłoś się do nas, a przeanalizujemy Twoją sytuację.
Posiadasz zadłużenia powyżej
7 000 zł
Twoje zadłużenie w banku lub firmie pozabankowej wynosi ponad 7 000 zł? Miesięczne koszty zadłużeń osiągają ponad 450 zł? Sprawdź ile możesz zyskać, dzięki kompleksowemu procesowi oddłużania.
Nie masz jeszcze komornika na wszystkich zadłużeniach
Windykacja Twojego zadłużenia trwa, a Ty nie masz jeszcze wyroku sądu i przyznanego komornika? Wykorzystaj czas, zredukuj swoje zadłużenie i uniknij egzekucji komorniczej.

Nie masz pewności czy możesz skorzystać z procesu oddłużania?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją sytuację zadłużeniową i stworzy Twój własny plan oddłużania.

KORZYŚCI

Dlaczego warto rozpocząć oddłużanie?

Przed rozpoczęciem procesu oddłużania, osoba zadłużona często musi zmagać się z negatywnymi konsekwencjami posiadania zadłużeń, najczęściej jest to stres, brak kontroli finansowej, męcząca windykacja, niezrozumiałość pism sądowych.
Co zmienia się w życiu osoby z długami po rozpoczęciu oddłużania?
 • przejmujemy ciężar Twoich długów
 • reprezentujemy Cię na każdym etapie przedsądowym
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • chronimy Twój majątek
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Obciążenia finansowe i bieżące pożyczki można redukować za pomocą różnorodnych mechanizmów prawnych, które są dobierane indywidualnie, zależnie od charakteru i specyfiki długów. W wielu sytuacjach, fundamentem do zmniejszenia wydatków są klauzule abuzywne, które mogą być zawarte w umowach pożyczkowych i kredytowych.

Klauzule abuzywne to warunki umowne, które są niesprawiedliwe dla konsumenta i łamią jego prawa. Mówiąc prościej, są to nadzwyczaj niekorzystne zapisy w kontrakcie, które mogą sprawić, że pożyczka, kredyt lub rata mogą skoczyć nawet kilka razy.

W Polsce przepisem prawnym dotyczącym klauzul abuzywnych jest art. 385(1) kodeksu cywilnego oraz art. 24 i 25 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

Art. 24. UOiK
Przez praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów rozumie się godzące w nie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami zachowanie przedsiębiorcy, w szczególności:
1) Naruszanie obowiązku udzielania konsumentom rzetelnej, prawdziwej i pełnej informacji;
2) nieuczciwe praktyki rynkowe lub czyny nieuczciwej konkurencji;
3) proponowanie konsumentom nabycia usług finansowych, które nie odpowiadają potrzebom tych konsumentów ustalonym z uwzględnieniem dostępnych przedsiębiorcy informacji w zakresie cech tych konsumentów lub proponowanie nabycia tych usług w sposób nieadekwatny do ich charakteru.
Chcesz wiedzieć czy w Twojej umowie pożyczkowej lub kredytowej znajdują się niedozwolone napisy? Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Etap przedsądowy

Przygotowujemy się do etapu sądowego. W zależności od usługi, kontaktujemy się z wierzycielami, składamy oświadczenia i pozwy.

Etap sądowy

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Zmniejszenie zobowiązań

Doprowadzamy do możliwie najkorzystniejszego dla Ciebie redukcji zobowiązań - poprzez umorzenie długów lub zmniejszenia rat.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Ceny oddłużania w naszej kancelarii zależą od wysokości oraz struktury zobowiązań Klienta. Od wielu lat współpracujemy z osobami, które zmagają się z wysokimi długami i jesteśmy świadomi ich potrzeb, również tych dotyczących wysokości opłat. Właśnie dlatego zawsze staramy się, aby podczas współpracy z nami każdy Klient wychodził "na plus", czyli opłacał niższy abonament, niż wartość jego rat.

Długość procesu oddłużania zależna jest od kilku czynników. Każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Średnio, sprawy trwają u nas od 18 do 24 miesięcy, jednak zdarza się, że mogą trwać mniej, np. kilka miesięcy lub więcej, np. kilka lat. Przez cały ten czas, nasi Klienci mają możliwość nieograniczonych konsultacji i są pod opieką prawną w kwestii swoich zobowiązań.

Oddłużanie w naszej kancelarii, w tym oddłużanie to proces oparty na przepisach prawa, który prowadzony jest przez jednych z najbardziej doświadczonych prawników w branży. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i uparcie szukamy rozwiązań, by z jak największą efektywnością redukować zobowiązania Klientów. Niemniej jednak, warto pamiętać, że ostateczny wynik współpracy zależy od skomplikowanych i nieprzewidywalnych czynników, takich jak postawa wierzycieli, zmiany przepisów prawnych oraz indywidualne okoliczności dłużnika. Naszym celem jest jednak osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków dla naszych klientów podczas procesu redukcji długów.

Nasza Kancelaria traktuje kwestię prywatności naszych klientów z najwyższą starannością. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie współpracy i nie udostępniamy żadnych informacji o naszych klientach bez ich wyraźnej zgody. Ponadto, oferujemy możliwość obsługi 100% zdalnie, co pozwala na utrzymanie Twojej prywatności i unikanie niepotrzebnego zainteresowania ze strony rodziny czy znajomych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*