STOP windykacji

Zielona Linia KPD

Jeśli potrzebujesz natychmiastowego wsparcia z windykacją skorzystaj z naszej Zielonej Linii. Otrzymasz całkowicie darmowy PAKIET POMOCOWY, stworzony na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w walce z windykacją!
PAKIET WSPARCIA dla osób z windykacją:
7
sposobów na spotkanie z windykacją
8
wskazówek o czym pamiętać przy kontakcie z windykacją
5
rzeczy, których windykator nie ma prawa robić
8
pism windykacyjnych, które warto znać

Uzupełnij formularz by otrzymać
natychmiastowy PAKIET POMOCOWY

Zgoda*

W jakich sytuacjach możemy pomóc?

Telefony i SMSy od windykacji
Windykacja nęka Cię telefonami i SMS-ami, a Ty nie wiesz już jak na nie reagować? Boisz się, że zadzwonią do Twojej pracy? Skontaktuj się z nami!
Pisma i dokumenty windykacyjne
Przyszło kolejne pismo i nie wiesz co ono oznacza? Zastanawiasz się czy możesz je zignorować czy jednak warto zacząć działać? Uzupełnij formularz powyżej!
Wizyty windykatora
Windykator przyszedł do Ciebie i chce pieniędzy? Przez takie wizyty Twoi sąsiedzi już wiedzą w jakiej jesteś sytuacji? Daj znać, a pomożemy Ci uniknąć takich wizyt!
Zielona Linia KPD

Stop natarczywej windykacji

Windykatorzy wykorzystują niewiedzę kredytobiorców, podejmując się złych praktyk windykacyjnych. Naszą misją jest obrona ludzi przy pomocy prawa, dlatego oferujemy wsparcie od pierwszego momentu, gdy go potrzebujesz.

Zielona Linia KPD to wynik wieloletniego doświadczenia w walce z windykacją z takimi firmami i bankami jak Profi Credit, Smartney, Kredy OK, Santader, Millenium, Provident, Gros Kapitał i wiele innych. Zaufaj specjalistom i nie pozwól by stosowano wobec Ciebie złe praktyki windykacyjne.
ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

    Zapisz się do Newslettera

    i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
    Zgoda*