Pomoc frankowiczom

Odfrankowienie lub unieważnienie kredytu frankowego to rozwiązanie dla wszystkich poszkodowanych przez kredyt CHF. Kompleksowo prowadzimy postępowania sądowe i walczymy o odzyskanie nadpłaconych prowizji.
USŁUGI

Kiedy możesz odfrankowić lub unieważnić kredyt we frankach?

Posiadasz kredyt we frankch szwajcarskich
Niezależnie od tego, ile kredytu jeszcze zostało d spłaty, możesz ubiegać się o odfrankowienie lub unieważnienie umowy o kredyt CHF.
Posiadasz prawie spłacony
kredyt we frankach
Osoby, które prawie spłaciły swój kredyt we frankach mogą walczyć o zwrot prowizji, które nadpłaciły przez okres spłaty kredytu.
Koszty kredytu CHF przerastają Twoje możliwości.
Jeśli jesteś ofiarą klauzul abuzywnych
w kredytach frankowych stań do walki o swoje prawa razem z naszą pomocą.

Nie masz pewności czy możesz odfrankowić swoją umowę lub anulować kredyt CHF?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją umowę i stworzy kalkulację Twoich oszczędności.

KORZYŚCI

Dlaczego warto odfrankowić lub unieważnić swój kredyt?

Wykańcza Cię stale rosnący kredyt frankowy, którego nie dajesz rady spłacać. Kredyt we frankach szwajcarskich. Jeśli tak jest, zastanów się nad odfrankowieniem kredytu lub unieważnieniem umowy. Odpowiednio dobrana strategia jet kluczem do sukcesu.
Co zmienia proces walki z kredytem frankowym?
 • przy odfrankowieniu Twoje postanowienia zostają wyeliminowanie
 • przy unieważnieniu umowa kredytu przestaje obowiązywać
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • Twoje raty kredytu są przeliczane ponownie
 • prezentujemy Cię w sądzie
 • odzyskujesz spokój i zwrot ze składek ubezpieczeniowych
 • zachowujesz dyskrecję
W przypadku kredytów frankowych, klauzule abuzywne mogą obejmować niedostarczenie pełnych i zrozumiałych informacji dotyczących ryzyka związanego z takim kredytem, niejasne lub błędne informacje na temat warunków umowy, manipulację indeksem walutowym lub inne praktyki, które naruszają prawa konsumenta.

W Polsce, podstawą prawną do dochodzenia roszczeń o umorzenie kredytów frankowych jest ustawa z dnia 12 maja 2011 r. o o kredycie konsumenckim oraz niektórych innych ustaw. Na podstawie tej ustawy możliwe jest żądanie umorzenia części zadłużenia lub całkowitego umorzenia kredytu frankowego, jeżeli spełnione zostaną określone warunki.

Warto wiedzieć, że urząd Ochrony Konkurencji i Konkurenta prowadzi listę klauzul niedozwolonych, którą znajdziesz tutaj: https://www.rejestr.uokik.gov.pl/
Nie jesteś pewien czy twój kredyt frankowy kwalifikuje sie do umorzenia? Umów się na bezpłatną konsultację i analizę twojej umowy!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Przygotowanie pozwu

Przygotowujemy się do etapu sądowego. Na podstawie wykrytych klauzul abuzywnych, tworzymy odpowiednie pismo pozwowe.

Etap sądowy

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Odfrankowienie umowy kredytowej

Doprowadzamy do odfrankowienia twojego kredytu, co skutkuje obniżeniem płatności.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Ceny odfrankowienia lub unieważnienia umowy kredytu frankowego w naszej kancelarii zależą od wysokości oraz struktury kredytu Klienta. Od wielu lat współpracujemy z osobami, które zmagają się z kredytami i jesteśmy świadomi ich potrzeb, również tych dotyczących wysokości opłat. Właśnie dlatego zawsze staramy się, aby podczas współpracy z nami każdy Klient wychodził "na plus", czyli opłacał niższy abonament, niż wartość jego rat.

Przede wszystkim zyskujesz ochronę prawną oraz nasze wsparcie w każdym etapie. Dzięki procesowi możesz zyskać:

-Odfrankowienie kredytu - z umowy kredytu eliminujemy postanowienia, które przewidują przeliczanie zadłużenia kredytobiorcy do CHF.

-Unieważnienie umowy kredytu - umowa kredytu przestaje obowiązywać ze skutkiem wstecznym, jakby nigdy nie została zawarta.

-Zwrot spreadów - raty kredytu zostają przeliczone na nowo według obiektywnego kursu wymiany waluty, a nie dowolnego kursu stosowanego przez bank.

-Zwrot składek ubezpieczeniowych - doprowadzamy do unieważnienia ubezpieczeń związanych z kredytem.

-Zwrot kosztów sądowych- w przypadku wydania korzystnego wyroku dla kredytobiorcy koszty postępowania sądowego zostaną zasądzone na poczet banku. W praktyce oznacza to, że koszty procesu powinny zostać zwrócone klientowi.

Przez cały ten czas, nasi Klienci mają możliwość nieograniczonych konsultacji i są pod opieką prawną w kwestii swoich zobowiązań.

Odfrankowienie oraz unieważnienie umowy kredytu w naszej kancelarii, to proces oparty na przepisach prawa, który prowadzony jest przez jednych z najbardziej doświadczonych prawników w branży. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i uparcie szukamy rozwiązań, by z jak największą efektywnością redukować zobowiązania Klientów. Niemniej jednak, warto pamiętać, że ostateczny wynik współpracy zależy od skomplikowanych i nieprzewidywalnych czynników, takich jak postawa wierzycieli, zmiany przepisów prawnych oraz indywidualne okoliczności dłużnika. Naszym celem jest jednak osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków dla naszych Klientów.

Nasza Kancelaria traktuje kwestię prywatności naszych klientów z najwyższą starannością. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie współpracy i nie udostępniamy żadnych informacji o naszych klientach bez ich wyraźnej zgody. Ponadto, oferujemy możliwość obsługi 100% zdalnie, co pozwala na utrzymanie Twojej prywatności i unikanie niepotrzebnego zainteresowania ze strony rodziny czy znajomych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*