Likwidacja WIBOR z kredytu hipotecznego

Usunięcie stawki WIBOR z umowy kredytowej to najnowsze rozwiązanie prawne na rosnące raty . Kompleksowo anulujemy klauzule zmiennej stopy oprocentowania, zmniejszając ratę Twojego kredytu.
USŁUGI

Kiedy możesz zlikwidować wskaźnik WIBOR?

Posiadasz kredyt hipoteczny
Jeśli masz kredyt hipoteczny na dom lub mieszkanie, które wykorzystujesz do celów prywatnych, masz prawo walczyć o likwidację WIBOR z Twojej umowy.
Rata Twojego kredytu wzrosła nawet dwukrotnie.
W wyniku podwyżek stóp procentowych rata Twojego kredytu wzrosła o nawet 100% więcej od początkowej wartości raty? Nie czekaj na kolejne podwyżki, usuń wskaźnik WIBOR już teraz.
Nie podpisałeś aneksu o WIRON
Nie pozwól sobie odebrać szansy na mniejszą ratę poprzez podpisanie aneksu o WIRON z bankiem. Sprawdź, ile możesz zyskać likwidując wskaźnik WIBOR.

Nie masz pewności czy możesz usunąć WIBOR ze swojej hipoteki?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją umowę hipoteczną i stworzy kalkulację Twoich oszczędności.

KORZYŚCI

Dlaczego warto zainteresować się usunięciem wskaźnika WIBOR?

Przed rozpoczęciem procesu likwidacji wskaźnika WIBOR, osoby
z kredytem hipotecznym na mieszkanie nie rozumieją, dlaczego płacą o wiele wyższą ratę kredytu, niż początkowo. Często nie radzą sobie z wysokością nowej raty i zaczynają się zadłużać.
Co zmienia proces pozbycia się WIBOR-u z kredytu hipotecznego?
 • walczymy o zmniejszenie Twojej raty
 • to my analizujemy Twoje umowy z bankiem
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • chronimy Twój pozew
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Podobnie jak w przypadku klauzul abuzywnych, prawo daje narzędzia do zmiany warunków umowy hipotecznej, w tym do usunięcia wskaźnika WIBOR. Takie działanie jest możliwe, jeżeli możemy udowodnić, że bank wprowadził nas w błąd, na przykład nie informując nas o skutkach zastosowania tego wskaźnika, albo gdy okazało się, że wskaźnik ten jest niewłaściwie manipulowany.

W Polsce istnieje możliwość zmiany warunków umowy kredytowej, w tym usunięcia wskaźnika WIBOR, na mocy art. 385(1) kodeksu cywilnego oraz art. 24 i 25 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Te przepisy prawne dają narzędzia do walki z nieuczciwymi praktykami banków, które mogą prowadzić do niekorzystnych zmian w umowach kredytowych, w tym do wzrostu rat w wyniku zmiany wskaźnika WIBOR.

''§ 1. Postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nie uzgodnione indywidualnie nie wiążą go, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy (niedozwolone postanowienia umowne). Nie dotyczy to postanowień określających główne świadczenia stron, w tym cenę lub wynagrodzenie, jeżeli zostały sformułowane w sposób jednoznaczny.''
Chciałbyś się dowiedzieć czy z twojej umowy kredytu hipotecznego da się usunąć WIBOR? Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Etap przedsądowy

Przygotowujemy się do etapu sądowego. Na podstawie wykrytych klauzul abuzywnych tworzymy stosowny pozew.

Przygotowanie pozwu

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Zmniejszenie zobowiązań

Doprowadzamy do jak najkorzystniejszego wyroku sądu prowadząc do usunięcia wskaźnika WIBOR i obniżenia rat hipotecznych.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*