Sankcja kredytu darmowego

Zastosowanie sankcji kredytu darmowego sprawia, że Twój kredyt staje się "darmowy", czyli z oprocentowaniem 0%. Kompleksowo wdrażamy zastosowanie sankcji kredytu darmowego, anulując koszty Twojego kredytu.
USŁUGI

Kiedy możesz zastosować sankcję kredytu darmowego?

Posiadasz kredyt konsumencki
Jeśli Twój kredyt jest w kwocie poniżej 255 550 zł, jest niezabezpieczony hipoteką i wzięty na cele prywatne możesz skorzystać z bezpłatnej analizy umowy, dzięki której dowiesz się czy i Ty możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
Masz wątpliwości co do zgodności Twojej umowy z prawem
Specjaliści finansowi twierdzą, że nawet 90% umów kredytowych może posiadać błędy. To właśnie one sprawiają, że możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
Chcesz obniżyć swoją ratę do 0%
Sankcja kredytu darmowego polega na anulowaniu wszystkich koszów kredytu, sprawiając, że spłacić musisz tylko kapitał. Zgłoś się do nas a obliczymy, jak może wyglądać Twoja rata.

Nie masz pewności czy możesz zastosować sankcję kredytu darmowego?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją umowę z bankiem i stworzy kalkulację Twoich oszczędności.

KORZYŚCI

Dlaczego warto przeprowadzić sankcję kredytu darmowego?

Wziąłeś kredyt na cele prywatne, ale spłacanie Cię przerosło i nie masz już sił. Hipotetycznie: pożyczyłeś 70 000zł, do spłaty masz 100 000zł. Twoja rata to 2 000 zł, masz 50 rat. Dzięki sankcji zaczynasz spłacać sam kapitał! Twoja rata to teraz 1250 zł, przy założeniu, że 20 000 już spłaciłeś.
Co zmienia się w życiu osoby z kredytem dzięki procesowi sankcji?
 • przejmujemy ciężar Twojego kredytu
 • to my zajmujemy się zmniejszeniem Twojej raty
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • chronimy Twój majątek
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Usuwanie oprocentowania z kredytów bankowych jest jednym z narzędzi prawnych, które można wykorzystać w celu zmniejszenia zadłużeń i aktywnych kredytów. W wielu przypadkach podstawą do unieważnienia oprocentowania są zawarte w umowach kredytowych klauzule abuzywne.

W Polsce przepisami dotyczącymi klauzul abuzywnych są m.in. art. 385(1) kodeksu cywilnego oraz art. 24 i 25 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. W oparciu o te przepisy, konsument ma możliwość zaskarżenia klauzul abuzywnych w umowie kredytowej i żądania ich unieważnienia przez sąd.

''§ 1. Postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nieuzgodnione indywidualnie nie wiążą go, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy (niedozwolone postanowienia umowne). Nie dotyczy to postanowień określających główne świadczenia stron, w tym cenę lub wynagrodzenie, jeżeli zostały sformułowane w sposób jednoznaczny.''

W przypadku wystąpienia klauzul abuzywnych w umowie kredytowej, Sąd może zdecydować o całkowitym usunięciu oprocentowania, co oznacza, że kredyt będzie traktowany jako bezodsetkowy. Może również zdecydować o obniżeniu stopy procentowej lub o zwrocie nadpłaconych odsetek.
Chcesz wiedzieć czy w Twojej umowie kredytowej znajdują się niedozwolone napisy? Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Pozwanie Banku

Przygotowujemy się do etapu sądowego. Na podstawie wykrytych klauzul abuzywnych tworzymy odpowiedni pozew.

Etap sądowy

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Usunięcie wskaźnika WIBOR

Doprowadzamy do możliwie najkorzystniejszego wyniku rozprawy. Kładąc nacisk na usunięcie oprocentowania z rat kredytowych.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Ceny współpracy z naszą kancelarią w sprawie sankcji kredytu darmowego zależy od wysokości oraz struktury zobowiązań Klienta.

Od wielu lat współpracujemy z osobami, które zmagają się z wysokimi kredytami i jesteśmy świadomi ich potrzeb, również tych dotyczących wysokości opłat. Właśnie dlatego zawsze staramy się, aby podczas współpracy z nami każdy Klient wychodził "na plus", czyli opłacał niższy abonament, niż wartość jego rat.

Długość współpracy z naszą kancelarią w sprawie kredytu 0% zależny jest od rodzaju sprawy. Średnio, proces sankcji kredytu darmowego trwa u nas od 18 do 24 miesięcy, jednak zdarza się, że mogą trwać mniej, np. kilka miesięcy lub więcej, np. kilka lat. Przez cały ten czas, nasi Klienci mają możliwość nieograniczonych konsultacji i są pod opieką prawną w kwestii swoich zobowiązań.

Każda z usług naszej kancelarii, w tym sankcja kredytu darmowego to proces oparty na przepisach prawa, który prowadzony jest przez jednych z najbardziej doświadczonych prawników w branży. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie i uparcie szukamy rozwiązań, by z jak największą efektywnością redukować zobowiązania Klientów. Niemniej jednak, warto pamiętać, że ostateczny wynik współpracy zależy od skomplikowanych i nieprzewidywalnych czynników, takich jak postawa wierzycieli, zmiany przepisów prawnych oraz indywidualne okoliczności dłużnika. Naszym celem jest jednak osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków dla naszych klientów.

Nasza Kancelaria traktuje kwestię prywatności naszych klientów z najwyższą starannością. Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie współpracy i nie udostępniamy żadnych informacji o naszych klientach bez ich wyraźnej zgody. Ponadto, oferujemy możliwość obsługi 100% zdalnie, co pozwala na utrzymanie Twojej prywatności i unikanie niepotrzebnego zainteresowania ze strony rodziny czy znajomych.

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*