Sankcja kredytu darmowego

Zastosowanie sankcji kredytu darmowego sprawia, że Twój kredyt staje się "darmowy", czyli z oprocentowaniem 0%. Kompleksowo wdrażamy zastosowanie sankcji kredytu darmowego, anulując koszty Twojego kredytu.
USŁUGI

Kiedy możesz zastosować sankcję kredytu darmowego?

Posiadasz kredyt konsumencki
Jeśli Twój kredyt jest w kwocie poniżej 255 550 zł, jest niezabezpieczony hipoteką i wzięty na cele prywatne możesz skorzystać z bezpłatnej analizy umowy, dzięki której dowiesz się czy i Ty możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
Masz wątpliwości co do zgodności Twojej umowy z prawem
Specjaliści finansowi twierdzą, że nawet 90% umów kredytowych może posiadać błędy. To właśnie one sprawiają, że możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
Chcesz obniżyć swoją ratę do 0%
Sankcja kredytu darmowego polega na anulowaniu wszystkich koszów kredytu, sprawiając, że spłacić musisz tylko kapitał. Zgłoś się do nas a obliczymy, jak może wyglądać Twoja rata.

Nie masz pewności czy możesz zastosować sankcję kredytu darmowego?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, a jeden z naszych Specjalistów przeanalizuje Twoją umowę z bankiem i stworzy kalkulację Twoich oszczędności.

KORZYŚCI

Dlaczego warto przeprowadzić sankcję kredytu darmowego?

Wziąłeś kredyt na cele prywatne, ale spłacanie Cię przerosło i nie masz już sił. Hipotetycznie: pożyczyłeś 70 000zł, do spłaty masz 100 000zł. Twoja rata to 2 000 zł, masz 50 rat. Dzięki sankcji zaczynasz spłacać sam kapitał! Twoja rata to teraz 1250 zł, przy założeniu, że 20 000 już spłaciłeś.
Co zmienia się w życiu osoby z kredytem dzięki procesowi sankcji?
 • przejmujemy ciężar Twojego kredytu
 • to my zajmujemy się zmniejszeniem Twojej raty
 • zapewniamy Ci opiekę prawną
 • chronimy Twój majątek
 • reprezentujemy Cię na etapie sądowym
 • odzyskujesz spokój
 • zachowujesz dyskrecję
Usuwanie oprocentowania z kredytów bankowych jest jednym z narzędzi prawnych, które można wykorzystać w celu zmniejszenia zadłużeń i aktywnych kredytów. W wielu przypadkach podstawą do unieważnienia oprocentowania są zawarte w umowach kredytowych klauzule abuzywne.

W Polsce przepisami dotyczącymi klauzul abuzywnych są m.in. art. 385(1) kodeksu cywilnego oraz art. 24 i 25 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. W oparciu o te przepisy, konsument ma możliwość zaskarżenia klauzul abuzywnych w umowie kredytowej i żądania ich unieważnienia przez sąd.

''§ 1. Postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nieuzgodnione indywidualnie nie wiążą go, jeżeli kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy (niedozwolone postanowienia umowne). Nie dotyczy to postanowień określających główne świadczenia stron, w tym cenę lub wynagrodzenie, jeżeli zostały sformułowane w sposób jednoznaczny.''

W przypadku wystąpienia klauzul abuzywnych w umowie kredytowej, Sąd może zdecydować o całkowitym usunięciu oprocentowania, co oznacza, że kredyt będzie traktowany jako bezodsetkowy. Może również zdecydować o obniżeniu stopy procentowej lub o zwrocie nadpłaconych odsetek.
Chcesz wiedzieć czy w Twojej umowie kredytowej znajdują się niedozwolone napisy? Umów się na bezpłatną konsultację!
WSPÓŁPRACA

Jak przebiega nasza współpraca?

Bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnej konsultacji analizujemy Twoją sytuację i dobieramy indywidualny plan redukcji zobowiązań.

Zaczynamy!

Sporządzamy odpowiednią umowę i wysyłamy ją do Ciebie. Po akceptacji warunków rozpoczynamy współpracę.

Pozwanie Banku

Przygotowujemy się do etapu sądowego. Na podstawie wykrytych klauzul abuzywnych tworzymy odpowiedni pozew.

Etap sądowy

Reprezentujemy Cię w sądzie: prowadzimy linię obrony lub wnosimy oskarżenia w Twoim imieniu.

Usunięcie wskaźnika WIBOR

Doprowadzamy do możliwie najkorzystniejszego wyniku rozprawy. Kładąc nacisk na usunięcie oprocentowania z rat kredytowych.

"Ludzkie podejście to jedna z naszych najważniejszych wartości. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo wierzymy, że tylko tak osiągniemy najlepsze efekty."

OPINIE

Co myślą o nas Klienci?

Bardzo jestem zadowolona z usług kancelarii:):)polecam wszystkim co mają kłopoty, bądź popadli w kłopoty finansowe:):) Uczciwa,żetelna, sprawna obsługa klienta, wyrozumiali i bardzo pomocni. Naprawdę polecam usługi kancelarii:):)
Renata Kawulska
Witam bardzo polecam tą kancelarie jestem ich klientem i jestem bardzo zadowolony. Wygrali dla mnie już trzy sprawy sądowe i to na duże kwoty. Każdemu kto ma problem z chwilówki polecam tą kancelarie
Sławomir Majka
Ja też nie wiem dlaczego tak wiele osób wyraża niezdowololnie z działania Kancelarii. Ja jestem jak najbardziej zadowolona , okazali się dla mnie bardzo pomocni. Polecam Kancelarie w 100 % , a wszystkim którzy wstawiają fake opinie polecałabym samemu się przekonać czy faktycznie kancelaria nie działa na korzyść klienta. Pozdrawiam serdecznie.
Karolina Jabłońska
Tu nie ma co się zastanawiać długo a podjąć współpracę z kancelaria liczy się każda minuta naszego życia a z tym zespołem pełnym zaangażowania i jest efekt jakiś trzeba dostajemy kolejne 3minuty życia spokój i nowe życie dzięki tym z zaangażowanym pracownikom pełnej wiedzy i działający cuda zespołowi dziękuję
Piotr Wisznewski
Polecam Kancelarię z całego serca. Gdyby nie pomogła mi w wychodzeniu z długów, sama nie dałabym rady, a listy zastraszające, smsy i emaili od firm windykacyjnych to był koszmar. Kancelaria rozwiązała każdą moją sprawę, bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Zgłaszajcie się, nie bójcie się wyjść z długów.
Paulina Golińska
Masa praktycznych wskazówek
Realne możliwości dogadania się z wierzycielami. Samodzielnie dłużnik jest na straconej pozycji, a z kancelarią występuje przewaga negocjacyjna. Tak to można powiedzieć.
Edyta Judyta
Wszystkie powierzone im sprawy są załatwiane bardzo sprawnie, na czas i bez żadnych niedopatrzeń. Co więcej, zawsze chętnie służą radą, przewidują potencjalne problemy i sugerują stosowne sposoby ich rozwiązania.
Mirosława Kopeć
Oddłużanie na gruncie sądowym i pozasądowym, więc bardzo kompleksowe.
Nie trzeba się bać. Ogólnie wierzyciele idą na rękę dość często, chcą chociaż część pieniędzy odzyskać, nie zawsze całość.
Alicja Konieczko
Gorąco polecam KPD.
Kompetentni, słowni i uprzejmi. Umorzyli dla mnie ciążący dług. Bardzo sobie cenię to, że zawsze byłem informowany o tym co się dzieje w sprawie.
Piotr Małuch
Bardzo pomocna kancelaria.
Pomagają załatwić trudne sprawy z bankami od strony prawnej. Teraz mogę spokojnie spłacać kredyt w niskich ratach.
Damian Janiszewski
Ogromna wiedza i profesjonalne doradztwo pozwoliło mi się pozbyć całości długów które na mnie ciążyły. Serdecznie zachęcam do skorzystania z ich usług.
Kaja Maliszewska

Chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa?

FAQ

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Umów się na bezpłatną konsutlację.
SMS
Zgoda*
KONTAKT

Jak przebiega bezpłatna konsultacja?

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z jednym z naszych specjalistów ds. wierzytelności. Przed rozmową otrzymasz mail i telefon od swojego specjalisty. Przez około 15 do 30 minut rozmawiać będziemy o Twojej sytuacji zadłużeniowej oraz rozwiązaniach Twoich problemów. Podczas rozmowy zapropoujemy Ci indywidualny plan oddłużania. Wolisz pisać maile lub SMSy? Daj nam znać! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

ul. Kmieca 3
61-654 Poznań,
woj. wielkopolskie

NIP: 7792518614
Strona internetowa:
Proformat

Wyślij swoje CV

Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

  Zapisz się do Newslettera

  i bądź na bieżąco z informacjami ze świata finansów i prawa!
  Zgoda*